Öztürk Hukuk Bürosu, Av. Yaşar Öztürk tarafından 1973 yılında Samsun’da tek avukatlı bir hukuk bürosu olarak kurulmuş, yıllar içerisinde çok sayıda avukat ve idari personeli bünyesine katarak İstanbul, Samsun ve İzmir’de ofisleri bulunan ve dünyanın çeşitli yerlerindeki hukuk büroları ile ortaklaşa çalışmalar yürüten uluslararası bir hukuk bürosuna dönüşmüştür. Öztürk Hukuk Bürosu, Hem Türkiye’de hem de yurtdışında çok sayıda davada, çok sayıda şirketleri, iş insanlarını, yatırımcıları ve finansal kuruluşları temsil etmiştir.

Büromuz, kuruluşundan bugüne kadar, ulaştırma hukuku, hava hukuku, sigorta hukuku, iflas hukuku, şirket kuruluşu gibi ticaret hukukunun birçok alanından hatrı sayılır tecrübe edinmiş, bu tecrübesini her geçen gün daha da artırarak dünya çapında hukuk hizmetleri vermeye devam etmektedir.

 Öztürk Hukuk olarak, müvekkillerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere yeni alanlara doğru açılmaya devam etmekteyiz. Müvekkilin, ofisimiz ortakları ile direkt iletişimi devam ederken, ilgili alanlarda çalışan uzman avukatlar, davayı beraberce ele alıp, kendi konularından deneyimlerini birleştirmektedirler. Her geçen gün büyüyen ekibimiz ve uluslararası avukat ağımızla, müvekkillerimizin ihtiyaç ve isteklerine en kısa zamanda ve en kapsamlı şekliyle cevap vermekteyiz.